6. Yıl Kampanya Detayları

Kampanya; Yöresel kahveler, Harman kahveler, Tadım Paketleri, Cold Drip ve Üveyik Tasarım/Kahveli Doğal Sabun kategorilerinde geçerlidir.

-Yoğun talep olması durumunda kargoların gecikmesi sorunu yaşanmaması için tüm kahveler stoklarla sınırlandırılmıştır. Kampanyamızın Nisan etabında; 24.04.19 ve 25.04.19 tarihlerinde saat 16:00'ya kadar gelecek siparişleri ertesi gün kargoya verme hedefiyle yola çıkmaktayız. Yine de olası aksilikleri göz önünde bulundurarak bu tarihlerde gelecek siparişler için en geç teslim tarihi 29.04.19'dur. 

-Yöresel kahveler kategorisinde 33 çeşit kahve bulunmaktadır. Bu 3 çeşidi kabaca sınıflandırırsak alt, orta ve üst segment'den farklı fiyatlarla yöresel çeşitler bulunmaktadır. 27,40-36,20 TL bandındaki çeşitlerden sipariş verilmeden önce ürünün detay fotoğraflarında paylaşılan çiğ - açık kavurma - koyu kavurma fotoğraflarının incelenmesini öneririz. Bu segmentdeki kahvelerde diğer alternatiflere oranla kusurlu çekirdek sayısı fazla olabilmekle birlikte, homojen kavurma sorunu da ortaya çıkabilmektedir.